Chat with us, powered by LiveChat
+371 26694694

Viesošanās Avotu ielā

10. maijā norisinājās Panākumu Universitātes pēdējā mācību gada lekcija. Skolēniem bija iespēja uzzināt par korporatīvo sociālo atbildību, par ko stāstīja RISEBA docente, lektore Solveiga Blumberga.

FOTO

Programmas "Panākumu Universitāte" dalībskolu skolotāji tika aicināti uz Avotu ielu 44-52.kabinetu, kurā Rīgas Tālmācības vidusskolas dibinātāja, valdes priekšsēdētāja Ilze Kalniņa informēja par jaunumiem. Šajā adresē mājvietu atradušas divas izglītības iestādes.

Darbību uzsākusi Latvijas Tālmācības profesionālā vidusskola, kurā būs iespēja iegūt 2. un 3. līmeņa profesionālo kvalifikāciju piecās licencētās programmās: Programmēšana, Multimediju dizains, Mājturība, Sociālais darbs, Floristikas pakalpojumi. 


No jaunā mācību gada Rīgas Tālmācības vidusskola piedāvās vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu arī krievu valodā. Licencētas divas programmas: mazākumtautību un krievu valodā. 

Latvijas Tālmācības profesionālās vidusskolas studenti, kā arī krievu programmu interesenti tiek gaidīti Rīgā, Avotu ielā 44-52.kabinetā (5.stāvā).
Rīgas Tālmācības vidusskolas galvenais birojs joprojām atrodas Sesku ielā 72-32.kabinetā.

FOTO >> 

Ilzi Kalniņu, ar labajiem jaunumiem un skaisto biroju, bija ieradušās sveikt Panākumu Universitātes skolotājas, kā arī Rīgas Tālmācības vidusskolas kolektīvs.
Paldies Kārļa Videnieka Rīgas 77.vidusskolas vadībai par sirsnīgu uzņemšanu savās telpās!

«