Chat with us, powered by LiveChat
+371 26694694

Izstāde SKOLA 2014

Eiropas Tālmācības vidusskola un Latvijas Tālmācības profesionālā vidusskola – 21. gadsimta skolas!

Eiropas Tālmācības vidusskola un Latvijas Tālmācības profesionālā vidusskola izstādē “Skola” piedāvās iespēju mācīties mūsdienīgā veidā – tālmācībā!


Eiropas Tālmācības vidusskola piedāvā 5 vidējās izglītības programmas latviešu un krievu valodā, nodrošinot iespēju iegūt izglītību gan Latvijā, gan Eiropā dzīvojošajiem, kas pārzina latviešu vai krievu valodu. Skola nodrošina visus nepieciešamos mācību materiālus un pedagogu, kā arī izglītības metodiķu atbalstu visa mācību gada garumā.

Latvijas Tālmācības profesionālā vidusskola piedāvā 6-18 mēnešu laikā iegūt profesiju, studējot kādā no 6 mācību programmām! Iegūsti 3. līmeņa profesionālo kvalifikāciju – programmēšanas tehniķis, multimediju dizaina speciālists, aukle, sociālais audzinātājs, 2. līmeņa profesionālo kvalifikāciju – florists vai apgūsti bērnu aprūpes pamatus 40h programmā.

Apmeklē skolu stendu un piedalies fotokonkursā "Es – 21. gs. skolēns!". Fotografējies pats vai kopā ar draugiem un pierādi, ka esi mūsdienīgs, radošs, oriģināls ... 21.gs. jaunietis ... esi brīvs!


Vairāk par konkursa noteikumiem uzzini mūsu stendā! Uz tikšanos!

«