Chat with us, powered by LiveChat
+371 26694694

Floristika

Vai Tev patīk ziedi un no tiem veidot dažādas kompozīcijas? Floristikas kursi Tev sniedz lielisku iespēju savu hobiju pārvērst perspektīvā nākotnes profesijā.

 

Pieteikšanās jaunajai grupai līdz 2024.gada 19. septembrim

 [email protected],  tālrunis: +371 26694694

Apgūsti praktiski noderīgus mācību priekšmetus!
640 stundas (14 mēneši)
Iegūsti
3. profesionālās kvalifikācijas līmeni (LKI trešais līmenis)
Esi florists!

 

Kas ir floristika?

Floristika ir ziedu un augu kārtošanas prakse. Floristika ietver prasmes radīt gan ziedu kompozīcijas, pušķus un vainagus kāzām, bērēm un jubilejām, gan veikt telpu izrotāšanu atbilstoši konkrētām vadlīnijām. Floristikas kursi sniedz zināšanas arī par ziedu un augu kopšanu un uzglabāšanu.

Ar ko nodarbojas florists?

Lielākā daļa florista profesionālo pienākumu ir saistīti ar dažādu ziedu kompozīciju, vainagu un pušķu veidošanu, telpu noformēšanu, kā arī ziedu apstrādi un to kopšanu. Darbojoties uzņēmumā, kas veic ziedu pārdošanu, florists regulāri apseko veikala sortimentu, veic nepieciešamos pasūtījumus, kā arī dažkārt pilda pārdevēja funkcijas.

Ko Tu varēsi darīt pēc kursu apguves?

Pēc 14 mēnešus garām mācībām Tu spēsi veikt visus florista darba uzdevumus un pienākumus, darbojoties ziedu veikalos, ziedu salonos un citos uzņēmumos, kas saistīti ar ziedu kompozīciju veidošanu. Iegūtās zināšanas varēsi izmantot ne tikai profesionālām vajadzībām – floristikas kursi lieti noder arī savu prasmju izkopšanai, ja floristika Tev ir kā hobijs.

Kādi mācību priekšmeti tiek apgūti programmā “Floristika”?
 

 • Floristikas materiālu un instrumentu lietošana
 • Floristikas tehnikas
 • Kompozīcijas pamati
 • Floristikas izstrādājumi
 • Telpu florālie noformējumi
 • Floristikas iztrādājumu pārdošana
 • Floristikas aktuālās tendences
 • Dāvanu florālā noformēšana
 • Sabiedrības un cilvēka drošība

Praktiskās nodarbības divas reizes mēnesī norisinās klātienē, svētdienās.  

 

 Izglītības programma  Floristika
 Iegūstamā kvalifikācija  Florists
 Profesionālās kvalifikācijas līmenis  3. profesionālās kvalifikācijas līmenis
 Latvijas kvalifikāciju ietvarstruktūras līmenis  LKI trešais līmenis
 Programmas īstenošanas ilgums  640 stundas
 Mācību maksa  75 EUR/mēnesī (14 mēneši)
 Reģistrācijas maksa  30 EUR (vienreizējs maksājums)
 Programmas licence  Nr. P_6425 15.09.2022.
 Izglītības ieguves forma Neklātiene
 Prasības attiecībā uz iepriekš iegūto izglītību PamatizglītībaMācoties pie mums, savieno izglītību ar darbu vai dzīvi ārzemēs!

Floristikas kursi Rīgā ir apvienojami ar aktīvu ikdienu - mēs esam tālmācības centrs, kas sevī iekļauj elastīgu nodarbību grafiku un ērtu e-platformu. Mācību eVide paredz katram mūsu studentam savu mācību profilu, individuālo ieskaišu kārtošanas grafiku, teorētiskos mācību materiālus un vebinārus ar pedagogiem.
Mūsu programmas ir iecienījuši ne tikai Latvijā dzīvojošie, bet arī ārzemnieki, jo nodarbību grafiks ir nemainīgs un stabils pārlidojumiem uz Latviju.

 

Latvijas Tālmācības profesionālā centra priekšrocības

Kvalitatīva programma

Mūsu pedagogu vidū ir pieredzējuši un atzīti speciālisti, kuri ne tikai lieliski izklāsta tik ļoti svarīgos teorētiskos pamatus, bet arī dod praktisku ieskatu katrā priekšmetā. Kursu noslēgumā Tu iegūsi valstiski atzītu dokumentu, kas apliecina profesionālo kvalifikāciju.
Ērta mācību platforma

Mēs nodrošinām ērti pieejamus mācību materiālus, lai kur Tu arī atrastos. eVide sevī iekļauj mācību profilu, ieskaišu grafikus, vebinārus un individuālas e-konsultācijas.

Elastīgs mācību apmaksas grafiks

Mācoties pie mums, Tev nav jāuztraucas par milzīgu mācību maksu - mēs piedāvājam Tev kursu summu sadalīt 7 mēnešos. Maksā sev ērtā datumā un sāc mācīties jau šodien!

 

 • Kvalifikācijas prakse: 240 stundas pēc teorijas kursa sekmīgas apgūšanas
 • Noslēguma pārbaudījums: kvalifikācijas eksāmens
 • Izglītības dokuments, kas apliecina profesionālās izglītības programmas apguvi: Profesionālās kvalifikācijas apliecība

 

 

«