Chat with us, powered by LiveChat
+371 26694694

Pirmā LTPV sēde ir notikusi!

20.09.2013. no vairākām Latvijas pilsētām uz pirmo pedagoģisko sēdi pulcējās Latvijas Tālmācības profesionālās vidusskolas (LTPV) pedagogi.

Sēdes laikā pedagogi tika iepazīstināti ar skolas administrāciju. Skolas direktore Ilze Kalniņa stāstīja gan par pirmās tālmācības profesionālās vidusskolas izveidošanas nepieciešamību, gan par tās nākotnes mērķiem. 

LTPV valdes locekle Irēna Katane uzstājās ar prezentāciju "Tālmācības specifika un metodika profesionālajā tālākizglītībā".

Pirmo reizi plašākam lokam tika demonstrēta mūsdienīga, inovatīva jaunā skolas mācību vide, atklājot tās priekšrocības un ieguvumus, ko saņems gan mūsu audzēkņi, gan pedagogi. Pedagogi aktīvi diskutēja par izveidoto mācību platformu, izsakot vairākus priekšlikumus, kā tā varētu palīdzēt mācību pricesā un tikt pilnveidota laika gaitā.

Sēdes neoficiālajā daļā, malkojot kafiju un baudot kūkas, pedagogi varēja iepazīties savā starpā, dalīties savā līdzšinējā pieredzē, kā arī plānot nākotnes perspektīvas, kā sekmīgāk izmantot tālmācības priekšrocības, lai motivētu audzēkņus sistemātiskam mācību procesam.

Novēlam, lai šīs mācību gads būtu radošu ideju un panākumiem bagāts!

FOTO aplūkojami šeit!

«