Chat with us, powered by LiveChat
+371 26694694

LTPV

Tālmācību kā ērtu izglītības ieguves formu ir novērtējuši studenti visā pasaulē. Jau vairākus gadus Latvijā tālmācības formā var iegūt arī pamatizglītību un vidējo izglītību. Bet vai esi dzirdējis, ka no 2013./2014. mācību gada, mācoties tālmācībā, var iegūt arī 2. vai 3. līmeņa profesionālo kvalifikāciju? 

Šogad pirmo gadu durvis vērs Latvijas Tālmācības profesionālā vidusskola, piedāvājot unikālu iespēju tālmācībā apgūt piecas profesijas - programmētājs, multimediju dizaina speciālists, florists, aukle un sociālais audzinātājs.

„4 gadi, lai kļūtu par kvalificētu profesionāli, ir par ilgu! Turklāt man jau ir liela pieredze šajā jomā. Pārāk ilgi un pārāk dārgi...”. Šāda sūkstīšanās ir bieži dzirdēta draugu vai ģimenes lokā. Tādēļ jau šogad ikvienam interesentam Latvijas Tālmācības profesionālā vidusskola piedāvā kļūt par profesionāli un uzsākt darba gaitas jau pēc 6 mēnešu mācībām! Aizmirsti uztraukumu, mācies sev ērtā laikā un konsultējies ar pedagogiem attālināti, izmantojot Skype.  Tālmācībā  mācīties var ikviens!

Lasīt tālāk >>

«