Chat with us, powered by LiveChat
+371 26694694

Februāris - sirdsdarbu mēnesi ❤

Šis gads ir nesis izmaiņas mūsu ikdienas dzīvē, tādēļ šogad izkūp iespēja visiem satikties mūsu ikgadējā tradīcijā kādā dzīvnieku patversmē, lai izdarītu sirdsdarbu. Taču tā nav gana laba atruna, lai nepalīdzētu mazajām sirsniņām, it īpaši tagad, kad dzīvnieku patversmēm trūkst naudas gan rēķinu, gan ēdiena, gan siltuma nodrošināšanai.

Tieši šī iemesla dēļ vēlamies Jūs visus uzrunāt personīgi – mēs katrs varam paveikt mazu labu darbiņu – sev ērtā laikā, sevis izvēlētā patversmē! Aicinām ikkatru no Jums:

❤️ Veikt ziedojumu;

❤️ Aizbraukt uz dzīvnieku patversmi izstaidzināt sunci vai samīļot kādu kaķi (lūdzu, palieciet mājās, ja ir kaut mazākā saaukstēšanās pazīme);

❤️ Aizvest dzīvnieku barību uz Jūsu izvēlētu patversmi;

❤️ Aizvest tīras vecās segas, palagus u.c.

Domājam, ka nav nepieciešams atkārtoties, paši zināsiet, ko vēlams aizvest uz patversmēm. 

Lai viss būtu pēc noteikumiem, aicinām katram izdarīt labo darbiņu individuāli (kopā ar savu ģimeni) un uztaisīt vismaz vienu bildi, tādejādi varēsim pacelt saulītē tos, kuri paveikuši sirdsdarbu!

Parasti mēs tikāmies ap 14.februāri, bet ņemot vērā sarežģītos apstākļus valstī, aicinām februāri nosaukt par Sirdsdarbu mēnesi, kad aicinām ikvienu piedalīties mūsu labdarībā.

Lai Jums skaista šī baltā ziema. Sargiet veselību un gaidām ieraudzīt daudz bilžu ar paveikto!

«