Chat with us, powered by LiveChat
+371 26694694

LTPC īsteno projekta 7. kārtu

Jau kopš marta mēneša  LTPC projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.­­­­­­8.4.1.0/16/I/001),  7. kārtas ietvaros, pilnā sparā tiek īstenotas mācības sešās izglītības programmās: Digitālo dokumentu pārvaldība, Tīmekļa vietņu izstrāde un uzturēšana, Multimediju tehnoloģiju pamati, Sociālā uzņēmējdarbība, Administratīvie un sekretāra pakalpojumi un Digitālais mārketings. Projektā varēja iesaistīties ikviens, kas strādā un ir sasniedzis 25 gadu vecumu.

Programmām mācības norit gan darba dienu vakaros, gan sestdienās. Liels prieks, ka mūsu profesionālie un zinošie pedagogi spēj aizraut izglītojamos, ka nodarbības ir mūsdienīgas, saistošas un izzinošas! Būtiskākais ir tas, ka programmās ir daudz praktisko nodarbību, kas ļauj attīstīt aizvien jaunas kompetences!

Šajā, 7. kārtā, uzņēmām lielu skaitu izglītojamo ar vairākam paralēlajām grupām katrā no izglītības programmām. Vislielāko interesi šajā reizē izpelnījās profesionālās tālāikizglītības programma "Administratīvie un sekretāra pakalpojumi", kur paralēli tika atvērtas pat 6 mācību grupas. 

Vasara jau uzņem apgriezienus un esam priecīgi par visām 3 "Digitālā mārketinga" grupām un vienu no "Sociālās uzņēmējdarbības" grupām, kas mācības jau ir veiksmīgi noslēguši un nodarbībās kopā ar pedagogiem paveikuši nudien lielu kopdarbu!

Vēlam veiksmi un izturību arī pārējiem projektā iesaistītajiem izglītojamajiem - gan tiem, kam jau mācību nobeigums te pat aiz stūra, gan tiem, kam vēl mācības turpināsies tālākos mēnešus :)

 

12.07.2022.

 

«