Chat with us, powered by LiveChat
+371 26694694

LTPC īstenotā projekta 7. kārta tuvojas noslēgumam

Jau kopš marta mēneša  LTPC projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.­­­­­­8.4.1.0/16/I/001),  7. kārtas ietvaros, pilnā sparā tika īstenotas mācības sešās izglītības programmās: Digitālo dokumentu pārvaldība, Tīmekļa vietņu izstrāde un uzturēšana, Multimediju tehnoloģiju pamati, Sociālā uzņēmējdarbība, Administratīvie un sekretāra pakalpojumi un Digitālais mārketings. 

Šajā, 7. kārtā, uzņēmām lielu skaitu izglītojamo ar vairākam paralēlajām grupām katrā no izglītības programmām, kur nu jau visi profesionālo pilnveides programmu izglītojamie ir noslēguši mācības ar augstiem iegūtajiem vērtējumie un daudz jaunām, profesionālām zināšanām, kas, mēs ticam, noderēs viņiem arī turpmākajā dzīvē. 

Turam īkšķus un vēlam izturību mūsu "Administratīvo un sekretāra pakalpojumu" izglītojamajiem, jeb lietvežiem, kur pirmajām divām grupām profesionālās kvalifikācijas eksāmens jau notiks šajā nedēļā. Lietvežu grupas šajā, 7. kārtā, tika uzņemtas veselas 6 un visi to izglītojamie jau šajā gadā iegūs sev jaunu kvalifikāciju - lietvedis!

 

07.10.2022.

 

«